Działka rolna Czułów
Czułów, małopolskie
- 130 000 zł
- 8 082 m²
- 16,09 zł/m²
Katarzyna Migas-...
Skontaktuj się
Działka rolna Czułów
Czułów, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka rolna Czułów
Zaktualizowane: 22 maja 2026
130 000 zł 8 082 m² 16,09 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 130 000 zł (16,09 zł/m²)
- Działka: rolna, 8 082 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-3144/2680/OGS
Lokalizacja
- Adres: Czułów, Liszki, krakowski, małopolskie
Opis nieruchomości
Zapraszam do zakupu nieruchomości rolnej położonej w pięknej okolicy.
W sprzedaży są 2 działki: działka rolna nr 1984/1 pow. 4385,57 m2 oraz 1980/1 pow. 3684,8 m2. 120607_2.0004.1984/1, 120607_2.0004.1980/1. Łączna powierzchnia 8082 m2.
Odległości:
Kraków - 22 km
Liszki - 8 km
Cholerzyn - 6 km
Kryspinów - 9 km
Krzeszowice - 13 km
MPZP
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego wsi Czułów- obszar 2 (uchwała nr (...)
662 915...
662 915 122