Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czułów - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka

Czułów,małopolskie

85 000 zł3 464 m² 24,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 34,64a w miejscowości Czułów gm. Liszki pod Krakowem. Dojazd do parceli odbywa się z drogi powiatowej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł6 759 m² 23,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka z przeznaczeniem rolnym o powierzchni 67,59 a podzielona na dwie odrębne działki z zapewnionym dojazdem w miejscowości Czułów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

249 000 zł606 m² 410,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować Piękną Widokowa działkę 6 arową. Działka położona w malowniczej miejscowości Czułów gmina Liszki. - działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 082 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu nieruchomości rolnej położonej w pięknej okolicy. W sprzedaży są 2 działki: działka rolna nr 1984/1 pow. 4385,57 m2 oraz 1980/1 pow. 3684,8 m2. 120607_2.0004.1984/1,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 600 m² 243,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czułów, gmina Liszki tylko U nas Działka budowlana w Czułowie gm. Liszki Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów położoną w Czułowie gm. Liszki,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 584 m² 53,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 6584 m2 (65 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Czułów, gmina Liszki, powiat Krakowski. Obecnie (od 29.09.2021 roku) jest uchwalony miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł8 500 m² 45,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano- rolna o pow. 85 ar (część budowlana ok. 10 ar), położona w Czułowie gm. Liszki. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, część budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 600 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 16 arów i wymiarach 25/64m. położona w Czułowie , gmina Liszki, pow. Krakowski, woj. Małopolskie. Działka płaska położona atrakcyjnym, widokowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 900 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania nieruchomość rolno-leśna w Czułowie. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych działek ewidencyjnych oddzielonych od siebie drogą i rowem. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł9 000 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna (budowlane ok. 82 ary) o pow. 90a i wym. ok. 45/200m. w Czułowie, gm. Liszki, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka częściowo płaska częściowo o lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

3 500 000 zł7 500 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuje do sprzedaży, 75 arową działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Mnikowie, gmina Liszki ok. 6,5 km od granicy miasta Krakowa. Powierzchnia nieruchomości: 1 duża.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +2 km

2 159 000 zł127 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Mnikowie, w powiecie Krakowskim, gmina Liszki. Ten przestronny dom z basenem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +2 km

Rynek pierwotny

2 050 000 zł202,19 m² 10 138,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu E2 wolnostojącego, na działce o powierzchni 10a. Dom gotowy do odbioru z pozwoleniem na użytkowanie. Aktualna cena 2 050 000 pln Wszystkie informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +2 km

Rynek pierwotny

1 979 000 zł179,41 m² 11 030,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowym- 4 etapem, sprzedaży domów na osiedlu Mników Zielona Dolina. Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży domu A, na działce 1680/213 o pow. 10,43a,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +2 km

Rynek pierwotny

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2028 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m2 (+20 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +2 km

Rynek pierwotny

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowym- 4 etapem, sprzedaży domów na osiedlu Mników Zielona Dolina. Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży domu B, na działce 1680/212 o powierzchni 1020m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +2 km

595 000 zł6 900 m² 86,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Na sprzedaż obszerna nieruchomość gruntowa o powierzchni 6900 m (69 arów), położona w miejscowości Czułówek przy ul. Rekreacyjnej 39 (czułówek 279), w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +3 km

1 360 000 zł6 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 68 ar w Czułówku k/krakowa. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod: zabudowę usługową, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +3 km

695 000 zł26 500 m² 26,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w gminie Czernichów miejscowość Czułówek. Działka o powierzchni 2 65 ha zbliżona kształtem do prostokąta. Szeroka na ok. 85 metrów, długa na ok. 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czułów +3 km

270 000 zł2 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana